LOGwiki:LOGwiki

Z LOGwiki

Přejít na: navigace, hledání

Tento portál vznikl jako odpověď na nutnost časté aktualizace našich původních stránek, kteroužto činnost webmasteři mnohdy nestíhali. Na tento portál má právo psát každý logik, tedy člen klubu LOGICI Tábor, či bývalý člen, který se stále cítí být Logikem a chtěl by napsat například něco z historie.

Jedním z cílů tohoto portálu je zmapovat činnost Logiků v Táboře od jejich prvních výletů na kolech, přes více jak 20 ročníků CYKLA, pořádání kroužků pokusů, počítačů a stavebnic, víkendových akcí a zimních výletů do hor. Některé materiály máme ve formě zpráv a hodnocení, některé jsou bohužel jen v naší (prchavé) paměti. Apeluji proto tímto na naše kamarády a bývalé členy, kteří by část této paměti pomohli zachytit na těchto stránkách.

Jak přispívat

Příspívat do této wiki je umožněno pouze současným a bývalým členům a příznivcům Klubu LOGICI Tábor.

  • Napište na mail wiki (zavináč) logici.net a požádejte o vytvoření účtu, aby bylo možno stránky upravovat a číst sekce viditelné pouze pro danou skupinu. Do zprávy napište své skutečné jméno a vybranou přezdívku (uživatelské jméno) v LOGwiki. Oznámení o aktivaci dorazí e-mailem.
  • Dál už stačí jenom u dané stránky kliknou na Editovat pod článkem, či vytvořit novou stránku. Nápověda viz manuál v češtině (cs.wikipedia) nebo angličtině (MetaWiki).

Pravidla

1) Za obsah publikovaný na LOGwiki nese zodpovědnost jeho autor, tedy pokud bude tento obsah v rozporu s dobrými mravy, zákony a kodexem klubu, bude smazán a uživatel napomenut až případně zablokován.

2) Každý uživatel si vytvoří uživatelský profil (stránka s názvem vašeho účtu - dostaneš se na ni kliknutím na už. jméno nahoře po přihlášení). Zde je vhodné uvést kdo jsi, nejlépe i s fotografií (ukázka viz JHŠ).

Stránka byla naposledy editována 9. 10. 2014 v 17:46. Stránka byla zobrazena 11 751krát.